Archive for the ‘Reklamlar’ Category

MediaMarkt & Ev Tekstili Serisi

Perşembe, Aralık 3rd, 2009

mm

Dün MediaMarkt’tan ufak bir paket geldi. Paketin içinden çıkan minik bir kağıtta şöyle yazıyordu; “Havlu atıp büyük açılışı kaçırmam!” ve beraberinde minik bir havlu hediyesi gelmişti. İlginç bir davet diye düşünmeden edemedim.

Bu gün MediaMarkt daha büyük bir paket göndermiş. Bu sefer çıkan notta; “Uykuya dalıp büyük açılışı kaçırmam!” yazıyordu. Evet tahmininiz doğru bu sefer de bir adet Polar battaniye göndermişler.

8 Aralık’ta Pendik Pendorya AVM’de gerçekleşecek olan açılışa kadar sanıyorum ki bornoz, perde, masa örtüsü vb. ürünler ile davet mesajları gelmeye devam edebilir. Benim açımdan bir problem yok 🙂

Şimdiden yeni mağazaları hayırlı olsun diyorum…

BestBuy Eleman Arıyor

Salı, Ekim 27th, 2009

bbgeek

Şu sıralar Türkiye çok cazip bir yatırım ortamı zira ülkemize giren yabancı zincir mağazaların sayısı her geçen gün artıyor. BestBuy bunlardan birisi. Yakında ilk mağazalarını İzmir’de açacaklar ve aradıkları takım arkadaşlarını bulmak için çok ilginç bir ön eleme sistemi oluşturmuşlar. http://geeksquad.bestbuy.com.tr/ adresinde yürütülen ön eleme çalışmasında bir sayfanın çıktısını alarak WebCam aracılığı ile okutmanız ve ekrana çıkan yönergeyi takip etmeniz gerekiyor. Bu parlak fikrin sahiplerini tebrik ediyorum.